Wieloletnie doświadczenie

Działamy od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiele certyfikatów.

Kompleksowa oferta

Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem instalacji niskonapięciowych.

najnowsze rozwiązania

Używamy nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań przodujących producentów.

Altech zajmuje się projektowaniem oraz instalacją systemów SSWiN potocznie nazywanych systemami alarmowymi. Główną rolą jaką ma spełniać system alarmowy jest zaalarmowanie właściciela i/lub agencji ochrony oraz sąsiadów o wszelkich nieprawidłowościach wykrytych przez system - jak próba włamania do obiektu, pojawienie się dymu czy wyciek gazu. System alarmowy, aby spełniał swoją niezwykle odpowiedzialną rolę, musi być zaprojektowany i wykonany zgodnie z normami i wymaganiami sztuki. W związku z powyższym przed przystąpieniem do wykonania projektu, niezbędna jest wizja lokalna, pozwalająca na wykonanie rzetelnej analizy zagrożeń. Tylko takie podejście do systemu alarmowego pozwoli na określenie miejsc najbardziej narażonych na próby włamania oraz wyznaczyć strefy wymagające najsilniejszej ochrony. Podpowiemy jakich użyć dodatkowych zabezpieczeń budowlano - mechanicznych. Prosimy pamiętać, że przemyślany i solidnie wykonany system elektronicznych zabezpieczeń wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami budowlanymi nie uchroni Państwa posiadłości przed próbą rabunkową, natomiast powinien ostrzec o próbie włamania oraz w znacznym stopniu spowolnić działanie włamywacza.

System alarmowy obecnie poza swoją główną rolą potrafi spełniać wiele innych zadań. Projektując system do Państwa domu lub biura zawsze staramy się dobrać urządzenia umożliwiające w maksymalny sposób wykorzystanie możliwości jakie daje nowoczesna technika. Instalowane przez nas systemy dodatkowo oferują możliwość sterowania różnymi urządzeniami peryferyjnymi, jak brama wjazdowa, garażowa, roletami czy oświetleniem.

Oferujemy Państwu również wykonanie konserwacji i przeglądów okresowych niezbędnych dla zapewnienia sprawnego działania systemu, jednocześnie wymaganych przez polskie normy oraz koniecznych do przyznania odszkodowania przez ubezpieczyciela w razie powstania szkody.

Altech wykonuje również systemy telewizji dozorowej CCTV. Stosujemy sprawdzone i niezawodne urządzenia pozwalające uzyskać wyraźny obraz. Dzięki przemyślanemu doborowi parametrów kamer i obiektywów oraz odpowiedniemu umiejscowieniu punktów kamerowych uniknamy niepotrzebnego mnożenia urządzeń i kosztów. Instalowane przez nas urządzenia spełniają powierzoną im rolę: a więc, jeśli wymagamy od systemu identyfikacji osób - identyfikacja będzie możliwa. Rejestrowany materiał nie będzie bezwartościowym nagraniem czarnych plam przesuwających się po ekranie. Dobierzemy urządzenia, umiejscowienie sprzętu oraz wykonamy infrastrukturę kablową w taki sposób, aby zapewnić Państwu spokój i zadowolenie ze sprawnie działających systemów na wiele lat.

Obecnie produkowane urządzenia stosowane w systemach zabezpieczeń pozwalają na takie wykonanie instalacji, że sygnał z centrali alarmowej uruchomi nagrywanie obrazu z kamer, powiadomi Państwa sms-em i umożliwi Państwu podgląd z kamer przez internet.

Prosimy o kontakt - przyjedziemy na miejsce, sporządziny wstępny projekt systemu oraz kosztorys (zazwyczaj w kilku wersjach). Wykonanie wstępnego projektu oraz wyceny jest bezpłatne. Bezpłatny jest również dojazd do klienta w granicach miasta Chełm.