Wieloletnie doświadczenie

Działamy od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiele certyfikatów.

Kompleksowa oferta

Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem instalacji niskonapięciowych.

najnowsze rozwiązania

Używamy nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań przodujących producentów.

Inteligentny dom, automatyka domowa, system zarządzania budynkiem - istnieje wiele nazw będących synonimem słowa określającego przystosowanie swojego lokum do wygodnego i przyjaznego mieszkania. Instalacje tego typu są coraz bardziej popularne, na zachodzie europy jest to już standard. Do tej pory systemy inteligentnego domu kojarzyły się z koniecznością poniesienia ogromnych nakładów finansowych. Dlatego Altech, jako pierwsza firma w regionie, oferuje Państwu montaż systemu Nexo - innowacyjnego produktu firmy Nexwell Engineering, który jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom w kwestii przyjaznego mieszkania za przystępną cenę. System ten pozwala zintegrować urządzenia domowe w jeden spójny i automatyczny system domowy, zapewniający domownikom bezpieczeństwo, komfort i oraz nie mniej ważną oszczędność kosztów ponoszonych na energię cieplną i elektryczną. System oferuje ogromne możliwości pod względem automatyzacji czynności  wykonywanych codziennie, umożliwiając oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jako przykład możemy podać np. proces wyjścia do pracy: zamknięcie drzwi przez ostatniego domownika uzbraja alarm, opuszcza rolety, wyłącza urządzenia elektryczne, obniża temperaturę w domu. Już nie trzeba się martwić, czy nie zostało włączone żelazko, czy dzieci uzbroiły alarm wychodząc do szkoły, lub czy nie zostawiliśmy otwartych okien.

Nie mniej ważną zaletą systemu Nexo jest w pełni zintegrowany system alarmowy. Dzięki temu czujniki systemu alarmowego wykorzystywane są również w procesach automatyki domowej - np. w zależności od czuwania alarmu, naruszenie czujnika ruchu włączy światło w pomieszczeniu lub wywoła alarm włamaniowy.

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami systemu na stronie producenta: http://www.nexwell.eu/

Teraz, również jako pierwsi w regionie, oferujemy Państwu montaż systemu inteligentnego domu firmy Grenton. Jest to system przystępny cenowo z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami oraz charakteryzujący się łatwym programowaniem dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z możliwoœciami systemu na stronie internetowej producenta: http://www.grenton.pl/

Przekonaj się, to nie kosztuje już tak dużo. Zadzwoń, umów się na wizytę, przygotujemy indywidualną wycenę oraz podpowiemy możliwe rozwiązania.